سایت مسکن و اخبار مسکن

وبسایت بزرگ " سایت مسکن " در برگیرنده آخرین اخبار مسکن و آگهی های خرید و فروش ، رهن و اجاره مسکن می باشد سایت مسکن مرکزی است برای افرادی است که علاقه مند به پیگیری اخبار روز مسکن بوده و یا بدنبال خرید، فروش، رهن و یا اجاره مسکن و واحد های مسکونی و یا تجاری می باشند.

ثبت آگهی در سایت مسکن

در سایت مسکن املاک تهران، این امکان وجود دارد که افراد با ثبت نام در این سایت، علاوه بر اطلاع از جدیدترین اخبار مسکن ، شرایط فروش و پیش فروش واحد های مسکونی، امکان ثبت آگهی فروش و یا رهن و اجاره واحد مسکونی و تجاری خود را نیز داشته باشند. ثبت آگهی در سایت مسکن، کاملا رایگان بوده و به آسانی می توان آگهی مورد نظر خود را در این مرکز ثبت نمود.


دفتر مشاورین املاک تهران

دفتر مشاورین املاک تهران، به نمایندگی از دفاتر انبوه سازان و مجتمع های مسکونی در حال ساخت، اقدام به فروش و پیش فروش این واحد ها با شرایط مناسب و اقساط بلند مدت می نماید.

یکی از بزرگترین پروژه های مسکونی در حال ساخت، پروژه شهرک امام رضا ( پهنه  Bشهرک چیتگر) می باشد در حال حاضر واحد های این مجتمع با شرایط بسیار خوبی در حال پیش فروش می باشد. با ورود به سایت مسکن می توانید از آخرین اخبارمسکن، و شرایط پیش فروش واحد های مسکونی " پهنه B شهرک چیتگر " اطلاع حاصل نمایید.


فتر مشاورین املاک تهران

سایت مسکن